"Маски-шоу для российского телевидения", - в Госпогранслужбе прокомментировали обыск ГПУ «Социум»

Сегодня стала известна вполне логичная реакция Госпогранслужбы Украины на вчерашние обыски ГПУ. Как говорится в заявлении, которое размещено на официальном сайте ведомства, происходящее пограничники расценивают, как "маски-шоу для российского телевидения". 

Кроме того, в Госпогранслужбы говорят о том, что ведомство Юрия Луценко сегодня умышленно пытается "столкнуть лбами" пограничников и Нацполицию.

"Отдельные руководители военной прокуратуры вчера в очередной раз из непонятных побуждений попытались перевести вопрос уголовного дела локального уровня на масштабы ведомства и при этом "столкнуть лбами" Госпогранслужбу и Нацполицию, организовав в центре Киева маски-шоу для российского телевидения", - говорится в сообщении.

Пограничники также обращают внимание на то, что для установления истины в вопросе незаконной вырубки леса на Закарпатье нужно не гонять спецназ по админзданиям Киева, а ехать на Закарпатье, устанавливать причастных лиц из структур и ведомств, которые, безусловно, есть.

Приводим полный текст официального заявления Госпогранслужбы Украины:

 Державна прикордонна служба не є політичною структурою, а є правоохоронним органом спеціального призначення, основне завдання якого – організація охорони державного кордону України. В той же час ми змушені звернути увагу суспільства на те, що в умовах «гібридної війни» спроби блокування системи організації та управління кордоном є недопустимі.

Ми впевнені, що у військовій прокуратурі більшість – це порядні офіцери, які стоять на сторожі інтересів України. В той же час окремі керівники військової прокуратури учора в черговий раз із незрозумілих мотивів спробували перевести питання кримінальної справи локального рівня на масштаби відомства і при цьому «зіткнути лобами» Держприкордонслужбу та Нацполіцію, організувавши у центрі Києва маски-шоу для російського телебачення. А з ким, кого і навіщо будуть зіштовхувати завтра?... Лише державницька позиція керівництва Держприкордонслужби - не реагувати на провокації дозволила уникнути банального зіткнення та трагічних наслідків.

У спробах дискредитувати керівництво відомства в діях військової прокуратури спостерігається завидна системність. Це ми бачили, коли один із військових прокурорів на Закарпатті зі своїм підлеглим на його особистому автомобілі (до речі, коштовному), замість того, аби розшукувати усіх учасників злочинної корупційної схеми незаконної вирубки лісу, возив знімальну групу одного із телеканалів по кордону і передавав стороннім особам іншу оперативну інформацію, коли військова прокуратура вносить до ЄРДР інформацію про, насправді, законні дії прикордонників по виконанню у пункті пропуску «Грушів» доручення одного із правоохоронних органів стосовно громадянки України, коли, в порушення усіх норм, ще до початку процесуальних дій слідчі військової прокуратури надають доступ до режимного об’єкту співробітникам все-того ж телеканалу (це добре видно на відео, яке учора опублікувала Держприкордонслужба).

Так, в Держприкордонслужбі, як і в державі, є багато проблем, але у відомстві борються з ними і готові лише посилювати тиск на злочинність на державному кордоні. Проте ця робота тільки тоді буде успішною, коли правоохоронні органи будуть діяти спільно і в інтересах народу України, а не чиїхось особистих. Для того, аби встановити істину в незаконній вирубці лісу на Закарпатті, потрібно працювати на Закарпатті і встановлювати причетних осіб і з інших структур і відомств які, безумовно, є. Державна прикордонна служба продемонструвала, що є відкритою для слідства і співпраці. За нашою інформацією було оголошено підозру 4 військовослужбовцям Чопського загону, до речі, це було не вчора, а ще понад 1,5 місяці тому. Ми передали до Генеральної прокуратури матеріали, які свідчать про інші епізоди справи з можливими ознаками злочинних дій. Ми попросили наших словацьких колег також розібратися у ситуації та подати наявну у них інформацію.

В умовах «гібридної» війни проти України єдиним переможним шляхом є спільна робота і об’єднання зусиль. Держприкордонслужба впевнена у цьому і готова до співпраці.

Слава Україні!

Политические Известия в Украине  2016-08-17 14:13  723
Loading...

Еще новости в разделе "Социум"

Лингвистическая эксгумация: спикер Парубий отчитался о победах над гипсовыми Лениными
Итоги декоммунизации в Украине: почти 1000 переименованных городов и ни одного Ильича
2017-11-13 19:57 5838
Лопата вместо кружевного белья: Минздрав разрешил женщинам мужские работы
"Женщина может все!": гендерные борцы ликвидируют нормы охраны труда
2017-06-14 13:34 7974
2017-06-05 17:53 11925
2017-05-30 20:39 7272

Еще по теме

Допрос Порошенко: в ГПУ рассказали о проблеме
Начальник департамента спецрасследований Генпрокуратуры Сергей Горбатюк заявил, что президент Украины Петр Порошенко уже более года не появляется в ГПУ для дачи показаний по делу преступлений на Евромайдане.
2016-11-05 08:45 1221
Круговая порука декларантов: депутат покупает квартиры Генпрокурора, дамы меняются «брюликами»
Депутаты отмазывают друг друга, сдают мощи в монастыри и возвращают раритеты в музеи
2016-11-04 16:37 1479
Лещенко намекнул генпрокурору Луценко, что хорошо убрался в квартире и обыск ничего не даст
Очевидно, сегодня между бывшими соратниками, в последнее время не раз обменявшимися обвинениями, назревает очередной грандиозный скандал.
2016-11-04 12:16 1134
ГПУ просит снять с Новинского неприкосновенность
Нардепа от Оппоблока подозревают в похищении архиескопа Драбинки.
2016-11-03 17:05 978
Loading...